Zongoraiskola születik

2014. november 28-án, ünnepélyes koncert keretében mutatkozott be a Hangrózsa Zongoraiskola. A már eddig is működő, színvonalas oktatás végre elegáns brand-et kapott. A koncertnek a Steinway & Sons kizárólagos magyarországi forgalmazója, az Opera Zongoraterem adott othont, innen került rendeltetési helyére az Essex zongora is.

Az eseményt Cseke László cégvezető úr nyitotta meg, majd a plakát leleplezése után a zene kapott szót. A koncerten Juhász Balázs zongoratanár, valamint tizenhat növendéke szerepelt. Az esemény nívóját emelte, hogy vendégszereplőként üdvözölhettük Bede Domonkos ifjú zongoraművészt, aki a XII. Nemzetközi Bartók Béla Zongoraverseny budapesti válogatójának győztese, és a döntőre készül.

A Galériába már felkerültek a legjobb képek, a fotózást köszönjük dr. Bebesi Zsuzsannának.

Hangrózsa Zongoraiskola Névadó koncert - műsor Hangrózsa Zongoraiskola Névadó koncert - köszöntő Hangrózsa Zongoraiskola Névadó koncert Hangrózsa Zongoraiskola Névadó koncert - vendéglátás

A videót köszönjük szépen Bibók Beátának.

További híreink