Zongoraiskola születik

2014. november 28-án, ünnepélyes koncert keretében mutatkozott be a Hangrózsa Zongoraiskola. A már eddig is működő, színvonalas oktatás végre elegáns brand-et kapott. A koncertnek a Steinway & Sons kizárólagos magyarországi forgalmazója, az Opera Zongoraterem adott othont, innen került rendeltetési helyére az Essex zongora is.

Az eseményt Cseke László cégvezető úr nyitotta meg, majd a plakát leleplezése után a zene kapott szót. A koncerten Juhász Balázs zongoratanár, valamint tizenhat növendéke szerepelt. Az esemény nívóját emelte, hogy vendégszereplőként üdvözölhettük Bede Domonkos ifjú zongoraművészt, aki a IV. Nemzetközi Bartók Béla Zongoraverseny budapesti válogatójának győztese, és a döntőre készül.